Jakie półki do łazienki?

Poza podstawowymi elementami wyposażenia - prysznicem i/lub wanną, umywalką, lustrem, toaletą, w łazience nie może zabraknąć miejsca do przechowywania. W dzisiejszych czasach dużą popularnością cieszą się szafki z szufladami montowane bezpośrednio pod umywalką. I rzeczywiście to godne polecenia rozwiązanie. Niestety, choć takie meble zwykle są dość pojemne, często okazują się niewystarczające.


czytaj więcej

Co zamiast płytek do łazienki?

Łazienka jest tym pomieszczeniem w każdym mieszkaniu i domu, które w dużym stopniu jest narażone na wilgoć. Nic więc dziwnego, że od lat nie tylko na podłogach, ale też na ścianach standardowy układa się płytki ceramiczne. Kafelki doskonale radzą sobie z obecną po każdej kąpieli parą wodą i chlapiącą na nie wodą.


czytaj więcej

Jaki blat do łazienki?

W dzisiejszych czasach do wyboru mamy dwa podstawowe typy umywalek, a mianowicie umywalki wolnostojące oraz takie, które wymagają blatu. Te drugie są oczywiście znacznie popularniejsze. Zresztą, bardzo często to właśnie miejsce, w którym znajduje się elegancka umywalka z gustownym blatem, lustro i designerskie oświetlenie jest wizytówką tego wnętrza.


czytaj więcej

Jak zabudować pralkę?

Nie każdy z nas ma to szczęście dysponować osobnym pomieszczeniem gospodarczym na pralkę, środki czystości, żelazko i deskę do prasowania itp. W takiej sytuacji zwykle nie pozostaje nic innego, jak wstawić maszynę do prania do łazienki.


czytaj więcej

Jak dobrać lustro do łazienki?

Lustra to jedne z najstarszych dekoracji wnętrz. Znajdują zastosowanie w wielu pomieszczeniach w domach i mieszkaniach, poczynając od łazienek, poprzez sypialnie, kończąc na przedpokojach. Poza tym, mogą zdobić również salony i jadalnie.


czytaj więcej

Lustro w małej łazience

Dla wielu osób zaprojektowanie łazienki o niewielkim metrażu to nie lada wyzwanie. I nie ma się co dziwić! Zaaranżowanie niewielkiego wnętrza na naprawdę funkcjonalną, a jednocześnie stylową łazienkę to prawdziwa sztuka. Jak na dosłownie kilku metrach kwadratowych pomieścić umywalkę, prysznic/wannę, toaletę, małą choćby szafkę na najpotrzebniejsze akcesoria i wciąż mieć pole do manewru?


czytaj więcej

Jak dobrać baterię do umywalki?

W łazience nie ma zbyt wiele miejsca na ozdoby. Toaleta, prysznic, wanna, umywalka, szafka, lustro, oświetlenie, ewentualnie pralka… i w sumie to na tyle jeśli chodzi o wyposażenie. W związku z tym, warto postarać się, aby każdy z tych elementów był naprawdę wysokiej jakości, gustowny, funkcjonalny, a jednocześnie designerski.


czytaj więcej

Na jakiej wysokości lustro w łazience?

Prysznic/wanna, umywalka i toaleta to podstawowe wyposażenie łazienki. Do tego zestawu należy dodać jeszcze jedną rzecz, a mianowicie lustro. Schemat zwykle jest podobny - umywalka (wolnostojąca, nablatowa, z szafką lub bez), nad nią lustro, a nad lustrem oświetlenie. Wobec tego, trudno wyobrazić sobie łazienkę bez lustra i to zarówno ze względów czysto praktycznych, jak i estetycznych.


czytaj więcej

Wanna wolnostojąca czy zabudowana?

Projektując łazienkę stajemy przed wieloma dylematami, począwszy od aranżacji przestrzeni (zaprojektowania co gdzie będzie się znajdowało), poprzez wybór płytek i farby, kończąc na skompletowaniu niezbędnej armatury oraz dodatków (luster, oświetlenia, dekoracji).


czytaj więcej

Jak zabudować wannę?

Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia łazienki jest wanna, która niejednokrotnie służy nam za domowe spa, umożliwia relaks, staje się swego rodzaju odskocznią. Wobec tego, nawet jeśli na co dzień wybieramy szybki prysznic, raz na jakiś czas, np. po ciężkim dniu lub w weekend, gdy mamy więcej czasu na przyjemności, chyba wszyscy lubimy po prostu poleżeć w wannie.


czytaj więcej

« 1 2 3 4 5 ...  8  »

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.