Propozycje aranżacji łazienki

Mogłoby się wydawać, że łazienka to miejsce, gdzie ogromną rolę odgrywa funkcjonalność. Niezaprzeczalnie względy praktyczne mają tutaj znaczenie, jednak w obecnych czasach coraz większą uwagę przywiązuje się również do estetyki tego pomieszczenia. A propozycje aranżacji łazienki są różne – od pełnych błysku i elegancji, aż po minimalistyczne i surowe. Od nas zatem zależy na jakie wnętrze się zdecydujemy, by czuć się w nim komfortowo.


czytaj więcej

Pomysł na urządzenie łazienki

Istnieje teoria, że aranżacja łazienki jest prawdziwym wyzwaniem. I faktycznie jest w tym przekonaniu trochę prawdy. Łazienka bowiem to miejsce, które wbrew pozorom jest bardzo ważne. Tam zaczynamy i kończymy nasz dzień, zatem nic dziwnego, że chcemy, by aranżacja tego pomieszczenia cieszyła nasze oczy. Jednocześnie od łazienki wymagamy, by zastosowane w niej rozwiązania były praktyczne. Na szczęście istnieje pomysł na urządzenie łazienki, który pozwala to połączyć.


czytaj więcej

Wanna czy prysznic z małej łazience?

Urządzając mieszkanie czy dom szybko zauważamy, że łazienka to zazwyczaj jedno z najmniejszych pomieszczeń. Często też okazuje się ona wąska, a przez to mało ustawna. Tym bardziej więc stanowi ona wyzwanie aranżacyjne, by stworzyć spójną całość łącząc elegancki wygląd z funkcjonalnością. Często zatem już na etapie projektowania pojawia się dylemat – wanna czy prysznic w małej łazience? Jedno i drugie rozwiązanie ma przecież swoje wady i zalety. Na szczęście istnieje propozycja zadowalająca zwolenników obu opcji.


czytaj więcej

Jak przymocować umywalkę do ściany?

Umywalka to niezbędny element w każdej łazience. Korzystamy z niej wiele razy dziennie. Współczesne oferty dają nam możliwość wyboru najróżniejszych umywalek. Pod względem kształtu możemy zdecydować się na model kwadratowy, prostokątny, okrągły lub owalny. Pod względem materiału do wyboru mamy umywalki ceramiczne, akrylowe, metalowe lub szklane. Możemy też dobrać pasujący do wnętrza kolor. I wreszcie zakupić umywalkę nablatową, wpuszczaną w szafkę lub wiszącą. Jeśli zdecydujemy się na tą ostatnią opcję to ważne by wiedzieć, jak przymocować umywalkę do ściany, by mocowanie to było bezpieczne.


czytaj więcej

Umywalka akrylowa czy ceramiczna?

Umywalka to niewątpliwie nieodłączna część wyposażenia łazienki. Trudno bowiem wyobrazić ją sobie właśnie bez tego elementu. Kiedy spojrzymy na współczesne oferty, to z łatwością zauważymy różnorodność wzorów, kolorów, form i kształtów. Wybór potrafi zawrócić w głowie. Jednakże podczas zakupów powinniśmy również zwrócić uwagę na materiał z jakiego wykonany jest dany model. To czy będzie to umywalka akrylowa czy ceramiczna ma istotne znaczenie.


czytaj więcej

Wanna czy prysznic?

Część z nas to zwolennicy prysznica, inni natomiast nie wyobrażają sobie swojej łazienki bez wanny. Nic więc dziwnego, że jedno z podstawowych pytań podczas aranżacji łazienki brzmi – wanna czy prysznic? Oba rozwiązania mają bowiem swoje zalety i wady. Oba rozwiązania są też popularne. To co wybierzemy zależy zatem jedynie od naszego gustu i potrzeb.


czytaj więcej

Nowoczesna łazienka z wanną

Łazienka to jedno z tych pomieszczeń w domu, gdzie prócz estetyki i designu ważną rolę odgrywa również funkcjonalność. Nic więc dziwnego, że aranżując to miejsce zwracamy dużą uwagę na każdy element wyposażenia – by spełniał nasze oczekiwania nie tylko pod względem estetycznym, ale również praktycznym. Jak zatem powinna wyglądać nowoczesna łazienka z wanną by łączyła oba te oczekiwania?


czytaj więcej

Lustro łazienkowe z oświetleniem

Nikt chyba nie spotkał łazienki, w której nie było lustra. A jeśli już z takim ewenementem się spotkał, to z pewnością sytuacje te należały do rzadkości. Lustro w łazience jest elementem obowiązkowym, jak umywalka czy misa WC. Duże czy małe, powieszone w ozdobnej ramie czy wklejone w płytki – wybór jest uwarunkowany naszym gustem. Niewątpliwie jednak coraz więcej osób decyduje się na lustro łazienkowe z oświetleniem. To nie tylko wybór praktyczny, ale również niezwykle designerski – i to zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.


czytaj więcej

Mozaiki szklane do łazienki

Urządzając swoje mieszkanie jednym z pomieszczeń jakie musimy zaaranżować jest łazienka. Również tam, podobnie jak w salonie, kuchni czy jadalni, chcemy czuć się dobrze i komfortowe, mając jednocześnie przeświadczenie, że stworzony przez nas design będzie wyglądał atrakcyjnie. Dla miłośników oryginalnych rozwiązań producenci proponują mozaiki szklane do łazienki, jako alternatywę tapety oraz urozmaicenie tradycyjnych płytek.


czytaj więcej

Małe umywalki do łazienki

Bez wątpienia umywalka to element niezbędny w każdej łazience. Ciężko jest wyobrazić sobie bez niej codzienną (poranną bądź wieczorną) toaletę. Kwadratowa lub owalna, stojąca na szafce lub wpuszczana w blat, ceramiczna, kamienna lub szklana…….wybór jest imponujący. W zależności od wielkości pomieszczenia jakim dysponujemy wybieramy duże lub małe umywalki do łazienki. Podczas gdy jedni mogą pozwolić sobie na wstawienie nawet dwóch umywalek, to inni muszą ograniczyć ten element do minimalnych rozmiarów. Nie oznacza to jednak nudy!


czytaj więcej

« 1 2 3 4 5 ...  7  »

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.