Wanna czy prysznic?

Część z nas to zwolennicy prysznica, inni natomiast nie wyobrażają sobie swojej łazienki bez wanny. Nic więc dziwnego, że jedno z podstawowych pytań podczas aranżacji łazienki brzmi – wanna czy prysznic? Oba rozwiązania mają bowiem swoje zalety i wady. Oba rozwiązania są też popularne. To co wybierzemy zależy zatem jedynie od naszego gustu i potrzeb.


czytaj więcej

Nowoczesna łazienka z wanną

Łazienka to jedno z tych pomieszczeń w domu, gdzie prócz estetyki i designu ważną rolę odgrywa również funkcjonalność. Nic więc dziwnego, że aranżując to miejsce zwracamy dużą uwagę na każdy element wyposażenia – by spełniał nasze oczekiwania nie tylko pod względem estetycznym, ale również praktycznym. Jak zatem powinna wyglądać nowoczesna łazienka z wanną by łączyła oba te oczekiwania?


czytaj więcej

Lustro łazienkowe z oświetleniem

Nikt chyba nie spotkał łazienki, w której nie było lustra. A jeśli już z takim ewenementem się spotkał, to z pewnością sytuacje te należały do rzadkości. Lustro w łazience jest elementem obowiązkowym, jak umywalka czy misa WC. Duże czy małe, powieszone w ozdobnej ramie czy wklejone w płytki – wybór jest uwarunkowany naszym gustem. Niewątpliwie jednak coraz więcej osób decyduje się na lustro łazienkowe z oświetleniem. To nie tylko wybór praktyczny, ale również niezwykle designerski – i to zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.


czytaj więcej

Mozaiki szklane do łazienki

Urządzając swoje mieszkanie jednym z pomieszczeń jakie musimy zaaranżować jest łazienka. Również tam, podobnie jak w salonie, kuchni czy jadalni, chcemy czuć się dobrze i komfortowe, mając jednocześnie przeświadczenie, że stworzony przez nas design będzie wyglądał atrakcyjnie. Dla miłośników oryginalnych rozwiązań producenci proponują mozaiki szklane do łazienki, jako alternatywę tapety oraz urozmaicenie tradycyjnych płytek.


czytaj więcej

Małe umywalki do łazienki

Bez wątpienia umywalka to element niezbędny w każdej łazience. Ciężko jest wyobrazić sobie bez niej codzienną (poranną bądź wieczorną) toaletę. Kwadratowa lub owalna, stojąca na szafce lub wpuszczana w blat, ceramiczna, kamienna lub szklana…….wybór jest imponujący. W zależności od wielkości pomieszczenia jakim dysponujemy wybieramy duże lub małe umywalki do łazienki. Podczas gdy jedni mogą pozwolić sobie na wstawienie nawet dwóch umywalek, to inni muszą ograniczyć ten element do minimalnych rozmiarów. Nie oznacza to jednak nudy!


czytaj więcej

Komplety łazienkowe z lustrem

Obecnie panuje moda na łazienki minimalistyczne, proste w formie, pozbawione elementów dekoracyjnych. W tym tonie również utrzymana jest większość mebli łazienkowych. Brak uchwytów, błyszczące powierzchnie i system podwieszanego montażu to ich znaki rozpoznawalne.


czytaj więcej

Duże lustro na ścianę

Lustro jest nieodzownym elementem łazienki. Trudno bowiem wyobrazić sobie bez niego codzienną toaletę. Jego wielkość, kształt, mocowanie, obramowanie, a nawet widziane w nim odzwierciedlenie bardzo mocno wpływają na charakter całej łazienki.


czytaj więcej

Brodziki prysznicowe na wymiar

Każdy, kto jest właścicielem mieszkania z małą łazienką lub łazienką na poddaszu wie, jakim wyzwaniem jest stworzenie estetycznej aranżacji z uwzględnieniem funkcjonalności i wygody. Możliwości są jednak bardzo ograniczone.


czytaj więcej

Brodziki do kabin prysznicowych

Prysznic w łazience to rozwiązanie, które wydaje się być idealne. Po pierwsze nie zajmuje wiele miejsca, a to daje większe możliwości aranżacyjne całej przestrzeni niż w przypadku zamontowania wanny.


czytaj więcej

Podwieszane czy stojące? Wybieramy meble do łazienki

Meble w łazience to jeden z jej najbardziej praktycznych elementów. Dlaczego? Otóż chowamy tam wszystkie niezbędne przedmioty, od ręczników począwszy, poprzez kosmetyki, aż po przybory toaletowe, jak suszarka, prostownica czy maszynka do golenia.


czytaj więcej

« 1 2 3 4 5 ...  8  »

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.