Łazienka w stylu high – tech. W czym tkwi jej sekret?

Łazienka niewątpliwie jest miejscem, któremu poświęcamy szczególną uwagę podczas projektowania. Niejednokrotnie okazuje się, że jej aranżacja jest znacznie droższa niż urządzenie sypialni czy salonu.


czytaj więcej

Jaki styl aranżacyjny wybrać do łazienki?

Gdy nadchodzi moment aranżacji łazienki bardzo łatwo jest pogubić się w labiryncie ofert. Przeglądając inspiracje w czasopismach czy na stronach internetowych kusi nas wiele rozwiązań.


czytaj więcej

Łazienka w indywidualnym stylu

W obecnych czasach, w których dostępne jest niemal wszystko, wszędzie i w każdym momencie, coraz więcej osób chce się wyróżniać. Dotyczy to także aranżacji mieszkań. Dziś niewiele osób zadowalają standardowe rozwiązania. Częściej oczekuje się propozycji oryginalnych, a jednocześnie zgodnych z własnym charakterem i stylem życia.


czytaj więcej

Jaką baterię wannową wybrać?

Decydując się na wannę trzeba liczyć się z tym, że jej nieodłącznym elementem jest bateria. Jest ona bowiem podstawowym elementem wyposażenia, bez którego łazienka nie może funkcjonować.


czytaj więcej

Jak urządzić łazienkę na poddaszu?

Pomieszczenia ze skosami niewątpliwie mają swój urok. Chociaż kiedyś pozostawiano je jako nieużytkowe, to w ostatnich czasach przestrzenie te robią prawdziwą furorę. Poddasze jest bowiem wykorzystywane zarówno na sypialnię małżeńską i bawialnię dla dzieci, jak i na łazienkę. Ta ostatnia opcja stanowi pewne wyzwanie aranżacyjne, ale efekt potrafi zapierać dech w piersiach. Wystarczy jedynie znać parę trików i wiedzieć o czym należy pamiętać podczas urządzania łazienki na poddaszu, by stworzyć prawdziwe aranżacyjne dzieło sztuki.


czytaj więcej

Biała łazienka to klasyk!

Kiedy jesteś na etapie urządzania łazienki, odkrywasz, jak wiele aranżacji proponują dekoratorzy wnętrz. Wybór nie jest wcale łatwy. Tym bardziej, że każdy chciałby, aby łazienka łączyła w sobie nowe trendy i zawsze modną klasykę. Czy jest możliwe, aby osiągnąć taki efekt? Oczywiście! Wówczas warto wykorzystać biel – barwę modną, ponadczasową, kojarzoną z higieną i lekkości, a w dodatku (wbrew przekonaniom wielu osób) wcale nie nudną.


czytaj więcej

Kolorowe umywalki – hit współczesnej łazienki!

Najczęściej spotykaną ceramiką w łazienkach jest ta w kolorze bieli. Biała umywalka, kabina prysznicowa, wanna i miska WC. Kolorami eksperymentujemy jedynie w dodatkach, czasem w płytkach bądź odcieniu ścian. Niektórzy też wprowadzają akcent kolorystyczny wybierając mozaiki szklane.


czytaj więcej

Jakie meble do łazienki wybrać?

Łazienka powinna być urządzona w sposób dobrze przemyślany i rozplanowany. To przecież miejsce, gdzie trzymamy wiele kosmetyków, sprzętów i bibelotów. Akcesoria do włosów, jak prostownica, suszarka czy szczotka, mnóstwo drobnych kosmetyków do makijażu, ręczniki czy środki chemiczne i proszki do prania – wszystko to musimy gdzieś pomieścić.


czytaj więcej

Nowoczesna łazienka w kolorach natury

Życie zgodne z naturą i czerpanie z niej inspiracji to dzisiaj temat numer jeden. Świeżość, spokój, wolność, relaks – wszystko to można zaczerpnąć z otaczającego nas świata. Coraz więcej aranżacji wprowadza przyrodę do wnętrza naszych domów i mieszkań.


czytaj więcej

Płytki. Matowe, z połyskiem czy w wersji 3D ?

Pierwsze płytki ceramiczne pojawiły się w Europie już w XI wieku. Początkowo stosowano je do wykańczania pieców grzewczych. Z biegiem lat wyroby ceramiczne stawały się coraz bardziej fantazyjne i wytrzymałe, by móc stosować je do innych celów.


czytaj więcej

« 2 3 4 5 6 ...  7  »

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.