Urządzamy łazienkę – umywalka nablatowa

Jednym z niezbędnych elementów w łazience jest oczywiście umywalka. Jedni wybierają umywalki duże, inni małe. Części osób podobają się modele ceramiczne, części szklane lub kamienne. Również w formie istnieje duży wybór. Podczas, gdy do niedawna popularne były umywalki szafkowe i postumentowe, to dziś w większości aranżacjach królują formy nablatowe. Co o nich wiadomo?


czytaj więcej

Jak zaprojektować łazienkę w stylu skandynawskim?

Styl skandynawski staje się coraz bardziej popularny. Uwielbiany jest przez miłośników nowoczesnego minimalizmu, jak również zwolenników klasycznych, ciepłych wnętrz. Chociaż można powiedzieć, że jest zlepkiem wpływów różnych państw skandynawskich - szwedzkiej prostoty, duńskiego umiłowania bieli i fińskich akcentów czerni, to jednak stanowi ponadczasową bazę aranżacyjną. Skandynawska łazienka jest prosta, elegancka i oryginalna jednocześnie. Stała się zatem odpowiednia zarówno dla osób ceniących sobie tradycję, jak i tych, którzy podążają za współczesnością.


czytaj więcej

Nowoczesne umywalki szklane – musisz je poznać!

Jednym z najnowszych trendów aranżacyjnych, pojawiających się w łazienkach jest szkło. To nie tylko materiał odporny na wodę i silnie działające detergenty, ale też nadający wnętrzu niepowtarzalnej estetyki. Można więc powiedzieć, że idealnie nadaje się właśnie do łazienki. Jedną z propozycji są zatem umywalki szklane, które idealnie komponują się zarówno ze stylem klasycznym, retro, jak i nowoczesnym.


czytaj więcej

Łazienka w kolorze morza

Projektując łazienkę już na samym początku zetkniemy się z dużym dylematem. Ogromny wybór w płytkach, szklanych mozaikach czy sanitariach potrafi prawdziwie zawrócić w głowie. Jednak, gdy już obierzemy swoją aranżacyjną drogę i zdecydujemy, jak ma wyglądać nasze domowe SPA, to urządzanie sprawi nam wyłącznie przyjemność.


czytaj więcej

Bądź EKO i stwórz ekologiczną łazienkę

Ekologia jest w ostatnim czasie bardzo popularna, wręcz modna. Można nawet powiedzieć, że nurt ten szybko się rozprzestrzenia, a świadomość zysków płynących z takiego trybu życia jest wśród ludzi coraz większa. Być może dlatego też wiele osób coraz częściej decyduje się na wprowadzanie ekologicznych rozwiązań w swoim najbliższym środowisku – w domu.


czytaj więcej

Soft loft – zainspiruj się projektując swoją łazienkę

Unikatowe mieszkania, zaaranżowane w budynkach pofabrycznych to w Polsce niestety rzadkość. Tymczasem spora część osób gustuje w stylu soft loft - surowym i minimalistycznym. Być może dlatego wielu deweloperów zajęło się budową nowych budynków stylizowanych na ten właśnie pofabryczny styl.


czytaj więcej

Perfekcyjna łazienka nowoczesnej kobiety

Ostatni tekst opowiadał o łazience urządzonej w męskim stylu – minimalistycznej, nowoczesnej i funkcjonalnej. Jednak analizując dostępne dane statystyczne, to kobiety spędzają w łazience nieco więcej czasu niż mężczyźni. Dla kobiety to chwile relaksu i odprężenia, można nawet powiedzieć, że swego rodzaju celebracja. Jednocześnie płeć piękna zwraca również ogromną uwagę na estetykę tego miejsca. Jak zatem powinna wyglądać kobieca łazienka, by była i piękna, i funkcjonalna?


czytaj więcej

Męska rzecz – czyli łazienka w męskim stylu

Podobno kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Oczywiście nikt tego nie udowodnił, ale istnieją przesłanki ku temu, by przypuszczenie to uznać za prawdziwe. Weźmy pod lupę chociażby gust aranżacyjny.


czytaj więcej

Domowa łazienka niczym aranżacyjne dzieło sztuki

Któż nie chciałby stworzyć w swoim domu prywatnego SPA? Albo chociaż móc zaznać relaksu po męczącym dniu w pięknym, luksusowym wnętrzu własnej łazienki. To pierwsze marzenie może być trochę trudne w spełnieniu, jednak z tym drugim można sobie poradzić i zaaranżować własną łazienkę w taki sposób, by wyglądała jak zaprojektowane dzieło sztuki. Piękna łazienka nie tylko pozwoli nam poczuć się wyjątkowo, ale też wprawi naszych gości w prawdziwy zachwyt.....


czytaj więcej

Witaj Ameryko, czyli o łazience w stylu nowojorskim

Próbując wyobrazić sobie wnętrze w stylu nowojorskim zwykle myślimy o elegancji i luksusie. Salon, sypialnia czy kuchnia wprost z Nowego Yorku są nam bardziej znane, chociażby z amerykańskich produkcji filmowych. A jak wygląda nowojorska łazienka.....?


czytaj więcej

« 4 5 6 7 8 ...  8  »

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.