Biała łazienka to klasyk!Kiedy jesteś na etapie urządzania łazienki, odkrywasz, jak wiele aranżacji proponują dekoratorzy wnętrz. Wybór nie jest wcale łatwy. Tym bardziej, że każdy chciałby, aby łazienka łączyła w sobie nowe trendy i zawsze modną klasykę. Czy jest możliwe, aby osiągnąć taki efekt? Oczywiście! Wówczas warto wykorzystać biel – barwę modną, ponadczasową, kojarzoną z higieną i lekkości, a w dodatku (wbrew przekonaniom wielu osób) wcale nie nudną.

Dlaczego warto postawić na białą łazienkę?

Moda na kolory i różnorodne materiały wykończeniowe pojawia się i znika. A biała łazienka to klasyka. Kolor ten będzie idealny dla każdej stylistyki, zarówno minimalistycznej, jak i bardzo nowoczesnej. Dzięki temu, w sklepach z wyposażeniem łazienek można znaleźć szeroki asortyment płytek, ceramiki i dodatków w białym kolorze. Białe płytki dostępne są w różnych formatach, w wersji 3D, mozaiki czy cegiełek. Pozwala to na urozmaicenie pomieszczenia zachowując jeden odcień. Jak wiadomo biel optycznie powiększa przestrzeń, zatem idealnie nadaje się właśnie do łazienek, które standardowo są najmniejszymi pomieszczeniami w domach. W białym wnętrzu łatwiej też się odprężyć niż w pstrokatej aranżacji. Istotnym argumentem jest również cena. Białe wyposażenie łazienek jest absolutnym must have każdej firmy, produkującej płytki, umywalki, wanny czy inne akcesoria. Podczas, gdy aktualne trendy, jako nowości narzucają droższe ceny, to wciąż dostępna klasyczna biel nadal pozostaje w strefie dobrych cen.

Biel jako baza aranżacyjna

Decydując się na białą łazienkę zostawiamy otwartą furtkę dla innych aranżacji, gdy tak minimalistyczna wersja zwyczajnie się znudzi. Biel, jako kolor neutralny, daje możliwość zmiany aranżacji niewielkim wysiłkiem. Pasują bowiem do niego wszystkie kolory, faktury i materiały. Wprowadzając kolor czarny zyskujemy nadal klasyczne, czarno – białe połączenie, które jest znacznie bardziej wyraziste. Elementy drewniane, jak blaty czy komplety łazienkowe gwarantują efekt EKO. Z kolei jeśli chcemy, by nasza dotychczas biała łazienka zyskała wygląd elegancki, wystarczy wprowadzić kolorowe metale, jak złoto lub miedź. Natomiast mocne odcienie zaakcentowane w ręcznikach, akcesoriach, dywanikach czy lampach nadadzą pomieszczeniu energii, a pastele rozweselą wnętrze.

powrót do listy aktualności

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.