Deszczownica – urządzenie idealne pod prysznic i do wannyJesteś osoba aktywną i energiczną? Żyjesz w ciągłym biegu i masz nieustanne poczucie, że wciąż brakuje ci czasu? Ciągle gdzieś się spieszysz – do szkoły, do pracy, na zakupy, na trening czy lekcję pływania z dziećmi? Jeśli tak, to z pewnością docenisz nowoczesną deszczownicę, która idealnie sprawdza się zarówno do kabiny prysznicowej, jak i do wanny. Pozwala szybko się odświeżyć i zrelaksować, by móc wykonywać kolejne obowiązki.

Jesteś osoba aktywną i energiczną? Żyjesz w ciągłym biegu i masz nieustanne poczucie, że wciąż brakuje ci czasu? Ciągle gdzieś się spieszysz – do szkoły, do pracy, na zakupy, na trening czy lekcję pływania z dziećmi? Jeśli tak, to z pewnością docenisz nowoczesną deszczownicę, która idealnie sprawdza się zarówno do kabiny prysznicowej, jak i do wanny. Pozwala szybko się odświeżyć i zrelaksować, by móc wykonywać kolejne obowiązki.

Czym jest deszczownica?

Deszczownica to głowica prysznicowa różniąca się od standardowej słuchawki wielkością. Spływająca z niej woda imituje padający deszcz. Dzięki regulacji strumienia można poczuć się pod prysznicem jak na drobnej mżawce lub mocnej ulewie. Producenci oferują różne modele, a wybór uzależniony jest głównie od aranżacji łazienki i wielkości prysznica. Posiadacze małej kabiny prysznicowej wybierają najczęściej deszczownicę niewiele większą od zwykłej słuchawki. Z kolei właściciele dużego prysznica, dodatkowo zaakcentowanego na przykład piękną szklaną mozaiką, decyzja się na okazałą deszczownicę – kwadratową, okrągłą lub w kształcie pająka. Najczęściej wybierane modele to te z podtynkowym systemem montowania. Wiele osób decyduje się również na zainstalowanie deszczownicy sufitowej, co wzmacnia unikatowy efekt.

Deszczownica w wannie? Tak, to możliwe!

Spora część osób od pryszniców zdecydowanie woli wanny. Nie oznacza to jednak, że osoby te muszą zrezygnować z nowoczesnej deszczownicy. Część modeli z powodzeniem można bowiem zamontować właśnie w wannie. Wystarczy tylko odpowiednio wymierzyć położenie głowicy i dobrać praktyczny parawan nawannowy, by nie martwić się o zachlapanie podłogi. Dostępne w salonach unikatowe wanny szkalne z pewnością będą pięknie komponowały się z nowoczesną deszczownicą.

Co można zyskać montując deszczownicę?

Zalet jest kilka. Po pierwsze, deszczownica zapewni chwile relaksu po ciężkim dniu, jak i masaż spiętych ze stresu mięśni. Delikatnie spadające krople wody odprężą ciało i dadzą poczucie komfortu. Nowoczesna deszczownica zafunduje również odrobinę luksusu w łazience. Z kolei modele podtynkowe zaoszczędza czas poświęcony na czyszczenie elementów armatury, gdyż schowane są one pod płytkami. Z pewnością deszczownica nie jest urządzeniem niezbędnym, ale warto się na nią zdecydować.

powrót do listy aktualności

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.