Jakie oświetlenie do łazienki wybrać?Odpowiednie oświetlenie w łazience jest niezwykle ważną kwestią. Lampy wraz z nowoczesnymi żarówkami LED do łazienki nie tylko decydują o funkcjonalności i komforcie podczas codziennej toalety, ale też budują klimat, są istotnym elementem aranżacji.

W związku z tym, tak samo, jak poświęcamy czas na dobór odpowiedniego materiału na podłogi i ściany, umywalki, prysznica, wanny, lustra, powinniśmy dobrze przemyśleć jakie oświetlenie do łazienki wybrać. O ile forma i stylistyka to kwestia bardzo indywidualna, o tyle barwa światła LED do łazienki może odegrać kluczową rolę ze względów czysto praktycznych. Wobec tego, jakie LEDy do łazienki - ciepłe czy zimne będą lepszą opcją?

Żarówki LED do łazienki

Każdy, kto w dzisiejszych czasach urządza łazienkę, może wybierać spośród najrozmaitszych lamp oraz odcieni światła. Jakie oświetlenie do łazienki wybrać? Bez wątpienia, na szczególną uwagę zasługują żarówki LED do łazienki. Tego typu oświetlenie wyróżnia się nie tylko niespotykanie niskim zużyciem energii, ale też długowiecznością. Bez najmniejszych problemów można też dopasować gwinty żarówek LED do łazienki właściwie do każdej lampy. Żarówki LED do łazienki doskonale sprawdzają się w formie światła punktowego podkreślającego np. lustro, półkę, wannę. Warto też rozważyć montaż wodoodpornych taśm LED. Niezależnie od tego, czy to żarówki, czy listwy LED, nie zapominajmy, że barwa światła LED do łazienki jest bardzo ważna. Zatem, jakie LEDy do łazienki - ciepłe czy zimne będą lepsze?

Barwa światła LED do łazienki

Zastanawiając się, jakie oświetlenie do łazienki wybrać, pod uwagę powinniśmy wziąć nie tylko stylistykę lamp, ale też barwę światła LED. Do łazienki nie każdy odcień światła emitowanego przez żarówkę będzie odpowiedni. Pomieszczenie te, prócz tego, że gustownie urządzone, modne, designerskie, przede wszystkim musi być jak najbardziej funkcjonalne, ułatwiać nam zarówno poranną, jak i wieczorną toaletę. Źle dobrana barwa światła LED do łazienki naprawdę będzie nam uprzykrzać mycie zębów i twarzy, domowe zabiegi SPA, a już na pewno nakładanie makijażu. W związku z tym, warto dobrze się zastanowić jakie LEDy do łazienki - ciepłe czy zimne sprawdzą się po prostu lepiej.

Jakie LEDy do łazienki - ciepłe czy zimne?

Nie da się ukryć, że barwa światła LED do łazienki jest co najmniej ważna. Jak wiadomo, do wyboru mamy dwa podstawowe odcienie. Jakie LEDy do łazienki - ciepłe czy zimne wybrać? Wydaje się, że barwa zimna idealnie wpisuje się w koncepcje nowoczesne. Mimo to, zdecydowana większość dekoratorów wnętrz radzi, szczególnie w przypadku oświetlenia głównego, jak i dodatkowego nad lustrem, montaż żarówek LED do łazienki barwy ciepłej. Dzięki temu kolory są naturalne i pomieszczenie zyskuje na przytulności. Najbardziej optymalna wydaje się być jednak barwa neutralna - to złoty środek między światłem zimnym a ciepłym.

powrót do listy aktualności

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.