Kolorowe umywalki – hit współczesnej łazienki!Najczęściej spotykaną ceramiką w łazienkach jest ta w kolorze bieli. Biała umywalka, kabina prysznicowa, wanna i miska WC. Kolorami eksperymentujemy jedynie w dodatkach, czasem w płytkach bądź odcieniu ścian. Niektórzy też wprowadzają akcent kolorystyczny wybierając mozaiki szklane.

Kolor w każdym stylu

Kolorowe umywalki mają również tą zaletę, że sprawdzają się dosłownie w każdym stylu. W łazience nowoczesnej możemy dowolnie żonglować kolorami. Czerwona czy żółta umywalka nada oryginalności i niepowtarzalności współczesnej aranżacji. W stylu nowojorskim doskonałym wyborem będzie umywalka w kolorze czarnym. Podkreśli bowiem elegancję stylu, a jeśli wybierzemy model wykonany ze szkła od firmy Krzemień, możemy być pewni, że osiągniemy pożądany efekt. Czarna umywalka to również doskonały wybór w przypadku łazienki industrialnej. To kolor, który będzie znakomicie wyglądał w połączeniu z surową cegłą, betonem i metalem. A co ze stylem skandynawskim, w którym króluje biel i drewno? Również w tej aranżacji możemy postawić na akcent kolorystyczny! Zielona bądź błękitna umywalka doskonale wkomponuje się w całość, a jednocześnie będzie zwracała szczególną uwagę.

Cenne wskazówki

Kolorowe umywalki najczęściej przeznaczone są do montażu nablatowego. Warto mieć to na uwadze, chociażby przy wyborze takich elementów jak baterie czy komplety łazienkowe. Wiele z umywalek, prócz oryginalnej barwy posiada również fantazyjny kształt. Znaczna ich część wykonana jest ze szkła, jak modele dostępne na www.krzemien.com.pl. Ciekawym pomysłem jest zestawienie dwóch umywalek w kontraście kolorystycznym. To rozwiązanie bardzo korzystne szczególnie dla tych osób, które korzystają z łazienki równocześnie, np. podczas porannej toalety. Można wówczas zamontować umywalkę w kolorze czarnym dla mężczyzny i w kolorze czerwonym dla kobiety. Takie połączenie stanowi nie tylko doskonały kontrast, ale również gwarantuje niepowtarzalność!

powrót do listy aktualności

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.