Łazienka w indywidualnym styluW obecnych czasach, w których dostępne jest niemal wszystko, wszędzie i w każdym momencie, coraz więcej osób chce się wyróżniać. Dotyczy to także aranżacji mieszkań. Dziś niewiele osób zadowalają standardowe rozwiązania. Częściej oczekuje się propozycji oryginalnych, a jednocześnie zgodnych z własnym charakterem i stylem życia.

Personalizacja, jako trend, dotyczy również łazienki. To jedno z najtrudniejszych aranżacyjnie pomieszczeń w domu. Dlaczego? Między innymi dlatego, że chcemy, by była ona nie tylko ładna i gustowna, ale jednocześnie wygodna i funkcjonalna. Ponadto łazienka to zazwyczaj najmniejsze pomieszczenie, a musi zawierać wiele elementów, by spełniać w pełni swoją rolę. Aranżując łazienkę warto oczywiście wspierać się inspiracjami w czasopismach czy w internecie, ale przede wszystkim należy pamiętać o własnym stylu i osobowości.

Łazienka w stylu minimalistyczny

Styl minimalistyczny jest idealny dla zwolenników harmonii. Aranżacja taka często łączy się z nowoczesnymi trendami i jest bardzo efektowna. Główną cechą tego stylu jest zabudowa, która ma na celu ograniczenie eksponowanych przedmiotów w łazience, jak np. kosmetyków. Wszystkie elementy wyposażenia w stylu minimalistycznym nie rzucają się w oczy, nie zwracają zbytniej uwagi, nie rozpraszają i nie zakłócają harmonii. Często zatem wybór pada na obszerne komplety łazienkowe zawierające wiele szafek i szuflad, jak też na minimalistyczne kabiny prysznicowe bez brodzika.

Łazienka w stylu klasycznym

Styl klasyczny to elegancja sama w sobie. Tradycjonaliści wybierający taki styl mogą być pewni, że ich łazienka nigdy nie wyjdzie z mody. Wybierają oni klasyczne rozwiązania, wanny i umywalki o standardowej linii, nie podążając za aktualnymi „hitami sezonu”. Wybór często pada na sprawdzone czarno – białe połączenie lub na kolory pastelowe łączone z bielą, które sprawiają, ze łazienka jest ciepła i przytulna.

Łazienka w stylu industrialnym

To aranżacja przypominająca wnętrze starej fabryk. Na ścianach chętnie stosowana jest cegła i beton, a lampy zastępowane są przez reflektory. Wszelkie metalowe rury i wystające kable nie są chowane, a stanowią ważną część aranżacji pomieszczenia.

Łazienka w stylu ekologicznym

To rozwiązanie dla osób, które chcą być „na czasie” i w zgodzie z naturą. W łazience EKO królują naturalne materiały – drewno i kamień. Wprowadzane są również rośliny zielone i akcesoria naturalne, jak gąbki czy kosmetyki.

powrót do listy aktualności

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.