Lustro łazienkowe z oświetleniemNikt chyba nie spotkał łazienki, w której nie było lustra. A jeśli już z takim ewenementem się spotkał, to z pewnością sytuacje te należały do rzadkości. Lustro w łazience jest elementem obowiązkowym, jak umywalka czy misa WC. Duże czy małe, powieszone w ozdobnej ramie czy wklejone w płytki – wybór jest uwarunkowany naszym gustem. Niewątpliwie jednak coraz więcej osób decyduje się na lustro łazienkowe z oświetleniem. To nie tylko wybór praktyczny, ale również niezwykle designerski – i to zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Lustro łazienkowe z oświetleniem dla kobiet

Podobno kobiety spędzają trzy razy więcej czasu w łazience niż mężczyźni. Czy jest to prawdą? Tak do końca nie wiadomo, jednak można przypuszczać, że w micie tym jest ziarenko prawdy. W takim przypadku lustro, a tym bardziej lustro łazienkowe z oświetleniem staje się podstawowym elementem wyposażenia kobiecego pokoju kąpielowego. Przed nim bowiem kobiety wykonują większość zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Oczyszczają twarz i dekolt, nakładają maseczki czy regulują brwi. Ponadto niemal każdego dnia wykonują makijaż – aplikują podkład i puder, tuszują rzęsy, nakładają cienie na powieki i róż na policzki. Lustro łazienkowe z oświetleniem jest zatem ogromnym udogodnieniem, by zabiegi i pielęgnacja były perfekcyjne. Przysłowiową drugą stroną medalu są względy estetyczne. Wybór, jaki dają nam producenci jest niezwykle duży. Coraz częściej można bowiem znaleźć lustra łazienkowe z oświetleniem w rozmaitych wielkościach, kształtach, w ozdobnej ramie bądź bez niej.

Lustro łazienkowe z oświetleniem dla mężczyzn

Nie tylko kobiety, ale coraz częściej również mężczyźni spędzają wiele chwil w swoich łazienkach. W codziennej toalecie im również niezbędne jest lustro. Co rano bowiem dbają o swój zarost - golą się, bądź przycinają brodę i wąsy. Lustro łazienkowe z oświetleniem niewątpliwie ułatwia im takie zabiegi. Ponadto niektórzy mężczyźni, przy pomocy maszynki, sami też obcinają włosy. Bez widocznego swojego odbicia nie byłby to możliwe. Są również i tacy, którzy stosują pielęgnację twarzy – używają peelingów, masek i kremów. Również wtedy lustro jest im niezbędne. Jeśli natomiast chodzi o względy wizualne, to mężczyźni większą uwagę zwracają na ciekawy design niż na ładny wygląd i dopasowanie do pozostałych elementów wyposażenia. Na szczęście bogactwo ofert sprawia, że można wybrać takie lustro łazienkowe z oświetleniem, które zadowoli zarówno kobiety jak i mężczyzn.

powrót do listy aktualności

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.