Małe umywalki do łazienkiBez wątpienia umywalka to element niezbędny w każdej łazience. Ciężko jest wyobrazić sobie bez niej codzienną (poranną bądź wieczorną) toaletę. Kwadratowa lub owalna, stojąca na szafce lub wpuszczana w blat, ceramiczna, kamienna lub szklana…….wybór jest imponujący. W zależności od wielkości pomieszczenia jakim dysponujemy wybieramy duże lub małe umywalki do łazienki. Podczas gdy jedni mogą pozwolić sobie na wstawienie nawet dwóch umywalek, to inni muszą ograniczyć ten element do minimalnych rozmiarów. Nie oznacza to jednak nudy!

Małe umywalki do łazienki w oryginalnym wydaniu

Umywalki należą do najbardziej reprezentacyjnych elementów wyposażenia łazienek. Producenci starają się zatem sprostać współczesnym trendom i tworzą wzory, które zdobią nasze łazienki. Jedne z nich są klasyczne, inne zaś przybierają nietypowe, ekstrawaganckie formy. Oferty te dotyczą nie tylko tych dużych modeli, ale obejmują również małe umywalki do łazienki. Jedną z propozycji są umywalki z relingami. Są praktyczne i wygodne, gdyż na relingach można na przykład zawiesić ręcznik bądź jakąś ozdobę. Innym rozwiązaniem są małe umywalki do łazienki w najróżniejszych kolorach. Często stanowią one wyrazisty akcent na tle minimalistycznego wnętrza urządzonego w stonowanych barwach. W ofertach możemy również znaleźć małe umywalki do łazienki na konsolach. Z takiej opcji korzystają osoby, które w małym wnętrzu chcą osiągną efekt w stylu glamour oraz te, które są miłośnikami stylu nowojorskiego.

Małe umywalki do łazienki ze szkła

Alternatywą dla tradycyjnych modeli ceramicznych są umywalki kamienne. Jednak w ostatnim czasie coraz większą popularność zyskują małe umywalki do łazienki wykonane ze szkła. Materiał ten jest jest bowiem łatwy w utrzymaniu czystości, co jest bardzo istotne dla wielu klientów. Ponadto jest bezpieczny, gdyż do produkcji używa się szkła hartowanego. Taki wybór daje nam również atrakcyjny efekt wizualny. Małe umywalki do łazienki wykonane ze szkła pięknie odbijają światło, są eleganckie i nadają wnętrzu desinarskiego charakteru.

powrót do listy aktualności

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.