Nowoczesna łazienka w kolorach naturyŻycie zgodne z naturą i czerpanie z niej inspiracji to dzisiaj temat numer jeden. Świeżość, spokój, wolność, relaks – wszystko to można zaczerpnąć z otaczającego nas świata. Coraz więcej aranżacji wprowadza przyrodę do wnętrza naszych domów i mieszkań.

Życie zgodne z naturą i czerpanie z niej inspiracji to dzisiaj temat numer jeden. Świeżość, spokój, wolność, relaks – wszystko to można zaczerpnąć z otaczającego nas świata. Coraz więcej aranżacji wprowadza przyrodę do wnętrza naszych domów i mieszkań. Dlaczego? To ona bowiem, jak nic innego, sprawia, że w przestrzeni możemy oddać się ulotnym chwilom odpoczynku i uciec od szybkiego pędu codzienności. Nic więc dziwnego, że wiele łazienek jest urządzanych z wykorzystaniem akcentów płynących z natury.

Kolory inspirowane naturą

W ciągłym pędzie, uczestnicząc w szybko zmieniającej się rzeczywistości mamy coraz mniej czasu na przebywanie w otoczeniu natury. Warto więc wprowadzić chociażby jej namiastkę we własnym mieszkaniu, np. w łazience. Istotną rolę odgrywają wówczas kolory. Które z nich można utożsamiać z otaczającą nas przyrodą? Niewątpliwie są one zmienne jak sama natura. Paletę otwierają bowiem brązy, beże i piaskowce, zahacza ona o zielenie, a kończy się na grafitach, szarościach i delikatnych popielach. To barwy czerpane z materiałów występujących w przyrodzie – trawy, piasku, drzew czy kamieni. W ich otoczeniu czujemy się swobodnie, możemy wziąć głęboki wdech i odprężyć się. Jednocześnie sprawiają, że łazienka jest klasyczna, elegancka i zawsze modna.

Łazienka w modnym odcieniu piaskowca

Beże, brązy i piaskowce to kolory bardzo często wybierane w aranżacjach wnętrz. Jako barwy uniwersalne i ponadczasowe z powodzeniem mogą stanowić bazę dla rozmaitych stylów. W otoczeniu piaskowego beżu można czuć się ciepło, naturalnie, a co za tym idzie - komfortowo. Z uwagi na skojarzenia związane z plażą można doświadczyć odprężenia, spokoju i nabyć pozytywnej energii. Beż to kolor, który zawsze warto wprowadzić do wnętrza również przez fakt, iż łatwo dopasować do niego dodatki w innych barwach. Producenci płytek prześcigają się nie tylko w odcieniach, ale też w deseniach przypominających wybarwienie naturalnego piaskowca. Łazienka zaaranżowana przy ich pomocy nabiera minimalistycznego wdzięku, wśród którego łatwo o chwilę zapomnienia. Wystarczy jedynie dobrać odpowiednie akcesoria, jak wanny, umywalki czy kabiny prysznicowe i kilka dodatków, na przykład w postaci aromatycznych świec, by stworzyć we własnym mieszkaniu swoje prywatne SPA.

powrót do listy aktualności

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.