Propozycje aranżacji łazienkiMogłoby się wydawać, że łazienka to miejsce, gdzie ogromną rolę odgrywa funkcjonalność. Niezaprzeczalnie względy praktyczne mają tutaj znaczenie, jednak w obecnych czasach coraz większą uwagę przywiązuje się również do estetyki tego pomieszczenia. A propozycje aranżacji łazienki są różne – od pełnych błysku i elegancji, aż po minimalistyczne i surowe. Od nas zatem zależy na jakie wnętrze się zdecydujemy, by czuć się w nim komfortowo.

Propozycje aranżacji łazienki w stylu nowojorskim

Jeszcze do niedawna styl nowojorski mogliśmy obserwować jedynie w amerykańskich filmach i serialach. Dziś natomiast coraz więcej wnętrz w polskich domach inspirowanych jest modą zza oceanu. Propozycje aranżacji łazienki w stylu nowojorskim charakteryzują się elegancją i luksusem. Ściany zazwyczaj tylko do połowy pokryte są płytkami – ich górna część malowana jest farbą. Używane są stonowane barwy, głównie czerń i biel, pojawia się beż i szarość, czasami butelkowa zieleń czy burgund. Istotną rolę odgrywa w tej stylistyce oświetlenie. Złote lub szklane lampy z dużymi kloszami nadają elegancji. Propozycje aranżacji łazienki nowojorskiej uwzględniają również lustra - najlepiej jak największe i otoczone zdobioną ramą. Całość dopełniają natomiast dodatki w postaci kwiatów, zasłon, obrazów i stylowych pojemników na mydło.

Propozycje aranżacji łazienki w stylu loftowym

Dla miłośników nieco bardziej surowego stylu doskonałą opcją będą propozycje aranżacji łazienki w stylu soft loft. Aranżacje te przypominają wnętrza zlokalizowane w pofabrycznych budynkach. Charakteryzują się minimalizmem, prostotą i funkcjonalnością. Utrzymane są najczęściej w odcieniach szarości, wzbogacone elementami stalowymi lub wykonanymi z surowego drewna. Propozycje aranżacji łazienki loftowej uwzględniają takie rozwiązania jak przeszklony prysznic, wolnostojąca wanna i nablatowa umywalka na minimalistycznej szafce lub metalowym stelażu. Dodatkami są designerskie druciane lampy na masywnych łańcuchach lub żarówki na tradycyjnym kablu.

powrót do listy aktualności

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.