Wanna czy prysznic?Część z nas to zwolennicy prysznica, inni natomiast nie wyobrażają sobie swojej łazienki bez wanny. Nic więc dziwnego, że jedno z podstawowych pytań podczas aranżacji łazienki brzmi – wanna czy prysznic? Oba rozwiązania mają bowiem swoje zalety i wady. Oba rozwiązania są też popularne. To co wybierzemy zależy zatem jedynie od naszego gustu i potrzeb.

Wanna czy prysznic? Wanna!

Spora część osób, rozważając dylemat wanna czy prysznic, opowiada się za wstawieniem do łazienki wanny. Nie ma w tym nic zaskakującego. Kąpiel w niej pozwala się zrelaksować, poprawia samopoczucie, a w mroźne zimowe wieczory działa rozgrzewająco. Przyjemnie jest po ciężkim dniu zanurzyć swoje ciało w ciepłej wodzie i odprężyć się. Odpowiednio zaaranżowana wanna potrafi zmienić zupełnie zwyczajną łazienkę w prawdziwe domowe SPA. Ale wanna to również praktyczne rozwiązanie w domach, w których mieszkają małe dzieci – ułatwia codzienne kąpiele i gwarantuje dobrą zabawę. Takie zalety, na pytanie „wanna czy prysznic?” pozwalają śmielej odpowiedzieć, że jednak wanna. Tym bardziej, że na współczesnym rynku wybór wanien jest bardzo duży, począwszy od kształtu, poprzez rozmiar, aż po materiał wykonania. Producenci dbają, by każdy znalazł model odpowiedni do aranżacji wnętrza i dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Wanna czy prysznic? Prysznic!

Wanna czy prysznic? - to dylemat wielu osób, które urządzają łazienkę w swoim mieszkaniu. Spora część ludzi potrafi znaleźć wiele przesłanek przemawiających za drugim rozwiązaniem. Jako podstawowy argument podają, że prysznic jest wygodny w użytkowaniu, idealny dla osób aktywnych i energicznych, ale też dla tych, które ciągle się spieszą. Ponadto jest on bardziej oszczędny w zużyciu wody, a także zajmuje znacznie mniej miejsca niż wanna. Współczesne oferty producentów pozwalają również na wybór modelu, który doskonale komponuje się z wnętrzem. Do łazienek nowoczesnych proponuje się prysznice bez brodzika, z kolei do łazienek high-tech montuje się prysznice z kabiną parową. W sondzie wanna czy prysznic osoby opowiadające się za prysznicem wskazują również, że poprzez zamontowanie panelu z hydromasażem oraz deszczownicy staje się on doskonałym miejscem relaksu, w pewnym sensie dorównując wannie. A Ty co wybierasz?

powrót do listy aktualności

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.