Wanna z drzwiami szklanymiAranżując łazienkę odwiecznym dylematem jest decyzja czy zdecydować się na kabinę prysznicową czy na wannę. Każde rozwiązanie ma przecież swoje wady i zalety. Pierwsza opcja, prysznic, jest doskonała dla osób żyjących aktywnie. Druga zaś, czyli wanna, pozwala nam na długie chwile relaksu po ciężkim dniu. Jednak poza względami praktycznymi dla wielu osób coraz częściej znaczenie ma również estetyka. Dla tych, którzy rezygnują z prysznica i decydują się na łazienkę z wanną, projektanci mają ciekawa propozycję, jaką jest wanna z drzwiami szklanymi.

Wanna z drzwiami szklanymi – estetyka

Wieczorny relaks w wannie jest jedną z przyjemniejszych chwil. Pozwala się odprężyć i chociaż na chwilę zapomnieć o stresie związanym z mijającym dniem. Poza atmosferą, na przykład w postaci zapachowych świec i relaksacyjnej muzyki, znaczenie ma również sama wanna. Miło przecież wejść do łazienki, która zaprojektowana jest zgodnie z naszym gustem. Ciekawą propozycją projektantów wnętrz jest wanna z drzwiami szklanymi. Doskonale się prezentuje i pasuje do wielu stylów aranżacyjnych. Klasyczny kształt wzbogacony jest oryginalną szklaną wstawką w postaci drzwiczek. Wanna z drzwiami szklanymi to swego rodzaju ukłon w stronę nowoczesności i szacunek dla tradycji jednocześnie.

Wanna z drzwiami szklanymi – funkcjonalność

Wanna z drzwiami szklanymi łączy względy estetyczne z praktycznymi. Model ten pozwala na posiadanie rozwiązania 2 w 1 – wanny i prysznica. Zintegrowane drzwi szklane łatwo transformują bowiem wannę w dostępny otwarty prysznic. To zatem rozwiązanie doskonałe dla osób, które mają małą łazienkę i nie mogą sobie pozwolić na wstawienie wanny i kabiny prysznicowej oddzielnie. Wanna z drzwiami szklanymi to także sprawdzone rozwiązanie dla osób z niepełnosprawnością ruchową, gdyż dostęp do niej jest zdecydowanie łatwiejszy niż w przypadku modeli standardowych. Ponadto taka otwierana wanna doskonale również sprawdzi się w mieszkaniach seniorów. Wraz z wiekiem codzienne czynność, jak na przykład właśnie wejście do wanny, stają się dla nich kłopotliwe. Tymczasem wanna z drzwiami szklanymi nie będzie generowała żadnych przeszkód, a poranna i wieczorna toaleta znów stanie się przyjemnością.

powrót do listy aktualności

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.