Wiosna – czas na metamorfozę łazienki!Mroźna zima już za nami. Na dobre stopniały śniegi, wokół zrobiło się zielono, kwitną kwiaty, temperatura sprzyja spacerom, a kartki kalendarza informują, że to już maj. Wiosna na dobre zatem zawitała na nasze podwórka. A jak powszechnie wiadomo, wiosna to czas porządków i.........remontów. Czas, aby wziąć się za wszystko to, co planowaliśmy przez całą zimę. Czas, by przeprowadzić metamorfozę łazienki! Jak zrobić to szybko, sprawnie i małymi kosztami, uzyskując jednocześnie niepowtarzalny efekt?

Mroźna zima już za nami. Na dobre stopniały śniegi, wokół zrobiło się zielono, kwitną kwiaty, temperatura sprzyja spacerom, a kartki kalendarza informują, że to już maj. Wiosna na dobre zatem zawitała na nasze podwórka. A jak powszechnie wiadomo, wiosna to czas porządków i.........remontów. Czas, aby wziąć się za wszystko to, co planowaliśmy przez całą zimę. Czas, by przeprowadzić metamorfozę łazienki! Jak zrobić to szybko, sprawnie i małymi kosztami, uzyskując jednocześnie niepowtarzalny efekt?

To prostsze niż się wydaje

Jeśli chcemy, by łazienka w nowym wydaniu na długie lata cieszyła nasze oczy, należy dobrze zaplanować zmiany, jakie chcemy wprowadzić. Warto zatem w pierwszej kolejności przyjrzeć się wnętrzu i ustalić, co dokładnie wymaga poprawy czy zmiany. Czy chodzi nam o kolorystykę ścian, oświetlenie, inne komplety łazienkowe czy może chcemy wymienić jedynie dekoracyjne dodatki? Łazienka to zazwyczaj niewielkie pomieszczenie, dlatego jej nowa aranżacja nie będzie zbyt czasochłonna, a jeśli zastosujemy kilka trików, to nie będzie również zbyt kosztowna.

Zmiana kolorów

Kolor łazienki, to pierwsze, co przykuwa uwagę. A zatem barwy, jakie dobierzemy na ściany odgrywają niezwykle istotną rolę. Aby wprowadzić świeżość do naszej łazienki, wystarczy czasami przemalować tylko jedną ścianę. Kilka chwil, a pomieszczenie już zyskuje nowe oblicze. A co jeśli nasza łazienka w całości wyłożona jest płytkami? To żaden problem! Coraz bardziej popularne bowiem staje się malowanie płytek, a specjalnie przeznaczone do tego farby dokładnie pokrywają glazurę.

Zmiana dodatków

Ten prosty sposób pozwala nam na stworzenie zupełnie nowego wnętrza. Wymieniając dywaniki łazienkowe, ręczniki, kosz na bieliznę, mydelniczkę, pojemniczki na kosmetyki czy koszyki na drobiazgi, tym samym odmieniamy całe pomieszczenie. Ktoś może powiedzieć, że są to tylko dodatki – niewątpliwie jednak stanowią one zauważalny akcent. Jeśli łazienka posiada okno, można pokusić się o nową, ciekawą zasłonę. Można też zastąpić innymi dotychczasowe doniczki na kwiaty. Również większe elementy, jak stylowe umywalki, wanny szklane, brodziki, lustra czy ciekawie zaaranżowane półki, z pewnością nadadzą łazience niepowtarzalnego charakteru.

powrót do listy aktualności

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.