Witamy na naszej nowej stronie internetowejZ okazji wprowadzenia nowych produktów na rynek, postanowiliśmy pójść z duchem czasu i unowocześnić naszą stronę.
Prezentujemy Państwu nasze produkty: umywalki szklane, mozaiki szklane, wanny szklane oraz dodatkowe akcesoria łazienkowe ze szkła.
Sprawdzanie nowej ofert proponujemy zacząć od zakładki Produkty, w której znajduje się nasze wyroby podzielone na kategorie.


Nasze umywalki szklane zostały skategoryzowane w intuicyjny sposób.

Teraz możesz wyszukać idealną umywalkę wg jej wymiaru: mała, duża czy też wąska.
Jeżeli szukasz gotowych mebli łazienkowych razem z umywalka szklaną zapraszamy do działu Komplety łazienkowe. Znajdziesz tam różne kolekcje pasujące do każdego typu łazienki.
Natomiast w odnowionym dziale Mozaiki szklane, znajdziesz najnowszą kolekcję nowych mozaik pasujących do nowoczesnych wnętrz.

Już wkrótce więcej informacji!

powrót do listy aktualności

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.