O nas

Firma Krzemień istnieje od 1989 roku. Przez wszystkie lata aktywnej działalności, stale rozwijamy swoją ofertę, a także gromadzimy doświadczenie i wiedzę na temat profesjonalnej obróbki i formowania szkła. Dzięki temu dostarczamy naszym Klientom doskonale zaprojektowane i precyzyjnie dopracowane elementy wyposażenia wnętrz.

Początki działalności firmy Krzemień opierały się na produkcji szklanych umywalek, a z czasem oferta została poszerzona o szklane brodziki i wanny, akcesoria łazienkowe – jak lustra, blaty, meble pod szklane umywalki, płytki i mozaiki szklane. Autorska technologia produkcji oraz oryginalne wzornictwo, które chronione są patentami sprawiają, że jesteśmy w tej dziedzinie specjalistami na skalę światową.

Bogata oferta dostosowana jest do potrzeb Klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Nasze umywalki, płytki, brodziki oraz mozaiki szklane znajdują zastosowanie zarówno w prywatnych łazienkach osób ceniących wygodę i niepowtarzalny styl w swoim domu, jak i w dużych salonach kąpielowych, saunach, basenach, hotelach oraz w przestrzeniach użyteczności publicznej.

Produkty marki Krzemień cechuje przemyślany i atrakcyjny design oraz wysoka jakość techniczna i użytkowa. Do ich produkcji wykorzystujemy starannie dobrane, szlachetne materiały oraz ekologiczne i naturalne surowce – takie jak: szkło, stal nierdzewna i drewno.

Zajmujemy się także realizacją projektów nietypowych, współpracujemy z developerami, projektantami wnętrz i firmami budowlanymi. Nasze dotychczasowe dokonania zostały docenione poprzez liczne publikacje na łamach branżowych czasopism, jednak naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja Klienta. Nie boimy się nowych wyzwań i realizacji śmiałych projektów.

Do współpracy zapraszamy Klientów prywatnych oraz biznesowych z nadzieją, że produkty pochodzące z naszej oferty znajdą Państwa uznanie i będą przynosić zadowolenie przez długie lata.
Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.