Brodziki prysznicowe na wymiarKażdy, kto jest właścicielem mieszkania z małą łazienką lub łazienką na poddaszu wie, jakim wyzwaniem jest stworzenie estetycznej aranżacji z uwzględnieniem funkcjonalności i wygody. Możliwości są jednak bardzo ograniczone.

Na szczęście jedną z opcji są brodziki prysznicowe na wymiar, które umożliwiają dopasowanie nawet do bardzo specyficznych pod względem technicznym łazienek.

Jakie zalety mają brodziki prysznicowe na wymiar?

Łazienka jest miejscem, które przeważnie charakteryzuje się dość małym metrażem. Rzadko bowiem spotykamy mieszkania, gdzie jest ona duża i przestronna. Dlatego też wiele osób decyduje się na zamontowanie kabiny prysznicowej zamiast wanny. Mając na uwadze wielkość naszych łazienek producenci wychodzą nam naprzeciw i oferują brodziki prysznicowe na wymiar. Dowolne kształty i kolory, a teraz również rozmiary dają nam pełną swobodę aranżacji, bez względu na wielkość łazienki czy jej uwarunkowania techniczne. Dzięki temu w małej przestrzeni możemy zmieścić wszystko co jest nam potrzebne nie stwarzając przy tym wrażenia przesytu. Ponadto brodziki prysznicowe na wymiar mają bezpośredni wpływ na estetykę oraz higienę. Dzięki temu, że ich rozmiar jest idealnie dostosowany do potrzeb eliminują one problemy związane z niewymiarowymi wnękami, nierównymi ścianami czy z „pracującą” drewnianą podłogą. Nigdzie zatem nie gromadzi się woda, która może powodować niechciane zacieki czy pleśń.

Brodziki prysznicowe na wymiar – materiał

Kupując brodziki prysznicowe na wymiar bądź standardowe chcemy, aby podobnie jak inne elementy naszej łazienki, służyły nam przez wiele lat. Aby tak się stało warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego są one wykonane, gdyż z tym bezpośrednio związana jest ich jakość i wytrzymałość. Najpopularniejsze są brodziki z akrylu. Niewątpliwie ich zaletą jest dobra izolacja cieplna i niska cena, jednak są one mało odporne na zarysowania. Z kolei brodziki prysznicowe na wymiar wykonane z konglomeratu są bardziej odporne na uszkodzenia i cechują się większą stabilnością. Jednak najbardziej wytrzymałe są brodziki stalowe, które niestety są dość drogie.

powrót do listy aktualności

Piękna i elegancka łazienka jest dopełnieniem każdego domu. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment produktów, które pomogą w aranżacji wnętrza. Umywalki szklane firmy Krzemień charakteryzują się najwyższą jakością szkła i doskonale komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zarówno umywalki duże, jak i umywalki małe, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Mając na uwadze małe pomieszczenia, w naszej kolekcji znajduje się także wąska umywalka, która zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe komplety łazienkowe – solidne, praktyczne i ponadczasowe. Gwarantujemy, że nasze produkty pomogą Państwu stworzyć ze swojej łazienki aranżacyjne dzieło sztuki.